معرفی شرکت

شرکت رایان پی آب در سال 1394 توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی آب و عمران از دانشگاه های دولتی ارومیه و تبریز  به  صورت سهامی خاص و طی شماره 15973 در اداره ثبت شرکتها واقع در ارومیه تاسیس گردید و به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه آب و کشاورزی و آبیاری تحت فشار استان آذربایجان شرقی و غربی حضور فعال داشته است ودارای گواهی نامه ی صلاحیت مشاور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دفتر توسعه  سامانه های  نوین آبیاری می باشد.
شرکت رایان پی آب با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارشناسان دارای سابقه مفید و موفق بالای 10 سال در امر مطالعات و نظارت  پروژه های آب،کشاورزی و آبیاری تحت فشار بعنوان یکی از پیشگامان عرصه مطالعات شمال غرب کشور می باشد.
شرکت رایان پی آب جهت ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های آب و کشاورزی و آبیاری تحت فشار پاسخ گوی نیازمندی های طیف قابل توجهی از کارفرمایان و مشتریان بوده و توانسته است که با انجام به موقع و با کیفیت پروژه ها، رضایت کارفرمایان را جلب نماید و احساس مسئولیت در قبال پروژه ها جزء ارکان اصلی خط مشی این شرکت تلقی می گردد.

خط مشی کیفیت

این شرکت با هدف ارائه خدمات با کیفیت، به منظور تأمین انتظارات کارفرمایان از طریق مدیریت مناسب در پروژه ها و رعایت الزامات قانونی و اصول H.S.E و جلوگیری از آلودگی محیط زیست در جهت توسعه پایدار، استقرار سیستم های مدیریت یکپارچه IMS  از جمله سیستم مدیریت کیفیتISO 9001, 2008  و مدیریت محیط زیستISO 14001  و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS 18001 و مدیریت ایمنی و محیط زیست در زمینه ی عمرانیHSE-MS را سرلوحه عملکرد خود جهت بهبود مستمر در تمامی سطوح سازمان قرار داده است.
بدین منظور تمامی مدیران و کارکنان شرکت، خود را ملزم به    رعایت اصول ذیل می دانند:
 ارتقاء توان فنی، مهارت و دانش کارکنان شرکت با فراهم نمودن آموزشهای لازم برای کارکنان به منظور دستیابی به کیفیت مطلوب در طراحی پروژه ها.
 رعایت آخرین استانداردهای فنی و مهندسی مطابق با سطح  کیفیت مورد انتظار کارفرمایان در طراحی پروژه ها.
تلاش برای استفاده از فناوری های روز دنیا در پروژه ها جهت ارتقاء بهره وری منابع و افزایش توان رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی.
 جلب نظر و افزایش رضایت کارفرمایان با انجام پروژه ها مطابق با برنامه زمانبندی مصوب و رعایت مشخصات  کیفی، فنی، ایمنی و زیست محیطی در اجرای آنها.
 ایجاد محیطی ایمن و بهداشتی برای کارکنان و پیمانکاران.
ارتقاء فرهنگ بهداشت ، ایمنی و زیست محیطی و پیشگیری و کاهش آلودگی های موجود و مدیریت بهینه در مصرف انرژی و منابع.

تاریخچه

شرکت رایان پی آب در سال 1394 توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی آب و عمران از دانشگاه های دولتی ارومیه و تبریز  به  صورت سهامی خاص و طی شماره 15973 در اداره ثبت شرکتها واقع در ارومیه تاسیس گردید و به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه آب و کشاورزی و آبیاری تحت فشار استان آذربایجان شرقی و غربی آغاز نموده است ودارای گواهی نامه های صلاحیت مشاور آبیاری و زهکشی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، گواهینامه صلاحیت مشاور آب ازدفتر توسعه  سامانه های  نوین آبیاری و گواهینامه بهره برداری و نگهداری از شبکه های آبیاری از دفتر منابع آب می باشد.

سوابق کاری مدیران

نام و نام خانوادگی

تحصیلات

دانشگاه

سمت

تجربه کاری

علی یگانه

فوق لیسانس- مهندسی  سازه های آبی

تربیت مدرس تهران

مدیر عامل و نائب رئیس هیت مدیره

 8 سال

سیاوش انصاری

فوق لیسانس- آبیاری و زهکشی

دانشگاه ارومیه

رئیس هیت مدیره

12سال