معرفی شرکت

شرکت رایان پی آب در سال 1394 توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی آب و عمران از دانشگاه های دولتی ارومیه و تبریز  به  صورت سهامی خاص و طی شماره 15973 در اداره ثبت شرکتها واقع در ارومیه تاسیس گردید و به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه آب و کشاورزی و آبیاری تحت فشار استان آذربایجان شرقی و غربی حضور فعال داشته است ودارای گواهی نامه ی صلاحیت مشاور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دفتر توسعه  سامانه های  نوین آبیاری می باشد.
شرکت رایان پی آب با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارشناسان دارای سابقه مفید و موفق بالای 10 سال در امر مطالعات و نظارت  پروژه های آب،کشاورزی و آبیاری تحت فشار بعنوان یکی از پیشگامان عرصه مطالعات شمال غرب کشور می باشد.
شرکت رایان پی آب جهت ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های آب و کشاورزی و آبیاری تحت فشار پاسخ گوی نیازمندی های طیف قابل توجهی از کارفرمایان و مشتریان بوده و توانسته است که با انجام به موقع و با کیفیت پروژه ها، رضایت کارفرمایان را جلب نماید و احساس مسئولیت در قبال پروژه ها جزء ارکان اصلی خط مشی این شرکت تلقی می گردد.

سخن مدیرعامل

جلب نظر و افزایش رضایت کارفرمایان با انجام پروژه ها مطابق با برنامه زمانبندی مصوب و رعایت مشخصات  کیفی، فنی، ایمنی و زیست محیطی در اجرای آنها.

درباره ما

متن پیش فرض